Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.

Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Ürün Değişim Koşulları

Ürün Değişimi için Müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmesini rica ederiz.


Ürün İade Koşulları

İade edilecek ürün orijinal ambalajında, tüm aksesuarları ve faturası ile eksiksiz gönderim sağlanmalıdır, aynı zamanda ürünler hasar görmemiş, kullanılmamış olması önemlidir. Bu koşullar sağlanmadığında ürün iadeniz kabul edilmeyecektir.

Tüketici Kanununa göre ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (on dört) iş günü içerisinde geçerlidir.

14 günlük süre içerisinde iade talep ederken lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz. Müşteri hizmetlerimiz sizi ürün iade süreci hakkında yönlendirecektir.

‘’Kişiye özel yapılan ürünlerde iade bulunmamaktadır.’’ Bu ibare belli ürünlerde bulunup ürün sayfasında belirtilmektedir.

İade kargo masrafları müşteriye aittir. Firmamız ile iletişime geçmeden verilen kargolar tarafımızca kabul edilmeyecektir.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı veya kusurlu çıkması durumunda Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Medikal Bataryalar da iademiz yoktur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.