Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin kargo uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

 Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  Sürat kargo ve Yurtiçi kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Pilbizde.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden fazla kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini site üzerinden yaptınız ürün eğer tedarik ürünü ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır.

Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye bilgi verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Ödeme firmamız tarafından aynı gün içerisinde yapılmakta olup, ücretin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre farklılık gösterebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.